Odkuwki matrycowe

Kucie matrycowe

Odpowiednio przygotowane odkuwki przydają się szczególnie w takich gałęziach przemysłu jak: kolejowy, motoryzacyjny, stoczniowy, wydobywczy czy wytwarzający armaturę przemysłową, ale znajdują swoje zastosowanie także w pozostałych branżach.

Dlatego tak ważne jest, aby spełniały one wszystkie powszechnie wymagane normy.

Nasza firma specjalizuje się również w dostarczaniu odkuwek matrycowych wykonanych przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Dzięki temu można być pewnym ich trwałości i odporności na różne urazy, na które są narażone podczas eksploatacji.

W przeciwieństwie do pozostałych metod wytwarzania odkuwek, kucie matrycowe cechuje się wieloma zaletami nieosiągalnymi dla innych sposobów. Należą do nich m.in. zwiększenie właściwości mechanicznych materiału, lepsza kontrola nad jego strukturą czy możliwość szybkiej i masowej produkcji. Jesteśmy w stanie wykonać odkuwki w różnym przedziale wagowym, uzgodnionym bezpośrednio z klientem. Wybór materiału również należy do osoby zamawiającej. My natomiast dokładamy wszelkich starań, aby efekt był zadowalający.

Dobre odkuwki matrycowe są tworzone z zachowaniem norm obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. Pod tym względem nie idziemy na kompromisy – nasze produkty spełniają standardy pod każdym względem i posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające staranne wykonanie.

Zainteresowanych zamówieniem odkuwek matrycowych najwyższej jakości zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie odpowiemy na pytania i zaproponujemy wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania.

Galeria

Biuro TechniCast

ul. Cała 2A
Piotrków Trybunalski
NIP: 771-115-85-90

Zakład produkcyjny

ul. W. Polskiego 108/112,
Piotrków Trybunalski

Kontakt

technicast@o2.pl
tel. +48 44 648 49 60
kom. +48 885 915 455