pl en de
Masz pytanie, zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 44 648 49 60 kom. +48 885 915 455
Oferta

Modelarstwo odlewnicze

Łączymy długoletnią tradycje modelarską z nowoczesnymi rozwiązaniami.Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym.

Posiadamy obrabiarki konwencjonalne, a także nowoczesne maszyny CNC. Firma TechniCast dysponuje profesjonalnym oprogramowaniem inżynierskim SolidWorks, Solidedge oraz Edgecam, jak również wysoko kwalifikowana kadrą projektantów.

Tworzenie modeli odlewanych jest skomplikowanym procesem, wymagającym nie tylko odpowiedniej wiedzy i doświadczenia specjalistów, ale również odpowiednich narzędzi. Bez nich nie można zagwarantować wysokiej jakości wykonania. Z tego powodu profesjonalne firmy nieustannie dbają o rozwój zarówno kadry, jak i własnych parków maszynowych.

Firma TechniCast od wielu lat inwestuje w obie te dziedziny. Dzięki temu możemy zaoferować modelarstwo odlewnicze cechujące się wysoką starannością i jakością efektu. Połączenie nowoczesnych technologii wraz z umiejętnościami wykwalifikowanych pracowników skutkuje szeroką ofertą kierowaną do wszystkich osób potrzebujących różnego rodzaju odlewów.

Tworzymy modele odlewnicze z drewna,sklejki lub styropianu, a także żywiczne modele z tworzywa Labu. W każdym przypadku kierujemy się tymi samymi, wysokimi standardami, które możemy potwierdzić certyfikatami. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem wykorzystywanym zarówno w fazie koncepcyjnej, jak i wytwórczej. W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Specjalizujemy się w modelarstwie odlewniczym przeznaczonym dla rozmaitych branż. Nasza kadra posiada odpowiednie przygotowanie, aby realizować projekty dostosowane do potrzeb konkretnych gałęzi przemysłu. Modyfikowanie modeli odlewniczych w taki sposób, aby były przydatne dla przedsiębiorstw o różnej specjalizacji nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Możemy zrealizować zamówienia standardowe oraz nietypowe.

Praca w modelarstwie odlewniczym przy stałym kontakcie z klientem jest dla nas bardzo ważna, dlatego do każdego zadania podchodzimy priorytetowo i staramy się spełnić wszystkie preferencje zamawiającego. W razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy również radą i szczegółowymi informacjami na temat przeprowadzanych procesów.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych modelami odlewniczymi. Kontaktując się z nami można otrzymać niezbędne szczegóły dotyczące oferty, a nasi przedstawiciele chętnie przedstawią najkorzystniejszą dla klientów ofertę. W zakładce „Kontakt” można znaleźć nasze dane teleadresowe.