pl en de
Masz pytanie, zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 44 648 49 60 kom. +48 885 915 455

Odlewy żeliwne

Trudno wyobrazić sobie współczesny przemysł bez wykorzystywania różnego rodzaju odlewów – zwłaszcza tych z żeliwa. Wiele branż wymaga ich zastosowania do produkcji maszyn oraz części urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. Zaliczają się do nich chociażby takie gałęzie przemysłu jak motoryzacyjna, stoczniowa czy rolnicza, ale odlewy są również niezwykle przydatne do tworzenia elementów ozdobnych, np. fontann czy latarni.

Szerokie zastosowanie odlewów z żeliwa sprawia, że zalicza się je do jednych z najpopularniejszych rozwiązań w branżach wymagających stworzenia odpowiednich komponentów. Aby zapewnić naszym klientom więcej możliwości, oferujemy zarówno odlewy wykonywane automatycznie, jak i ręcznie. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań zamawiającego, dlatego przyjmujemy również zlecenia na niestandardowe odlewy z żeliwa.

Przed oddaniem produktu w ręce klienta, wszystkie nasze odlewy przechodzą odpowiednie testy wytrzymałościowe, które mają zagwarantować najwyższą poziom wykonania. Trzymamy się przy tym wszystkich ogólnie przyjętych norm dotyczących bezpieczeństwa i jakości, co możemy potwierdzić odpowiednimi certyfikatami. Nasz zakład produkcyjny posiada własne formy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać odlew według innego, zaproponowanego projektu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie zamówienia odlewów z żeliwa w konkurencyjnej na rynku cenie. Nasi profesjonalni i doświadczeni konsultanci pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania w tym zakresie.