pl en de
Masz pytanie, zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 44 648 49 60 kom. +48 885 915 455

Odlewy staliwne

Staliwo jest niezawodnym i solidnym materiałem. Dzięki swoim nieprzeciętnym właściwościom stanowi jeden z najpopularniejszych rodzajów produktów wykorzystywanych do odlewów. Zapewnia trwałość i zwiększoną odporność na urazy mechaniczne, co przekłada się również na bezpieczeństwo wykorzystywania stworzonych za jego pomocą elementów.

Jeśli chodzi o staliwo, odlewy znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu, choć nie tylko tam. Ze względu na powszechność materiału, jego wysokie walory (również estetyczne, o czym warto pamiętać) i możliwość niemal dowolnej modyfikacji czy kształtowania, staliwo jest wykorzystywana wszędzie, gdzie tylko zachodzi potrzeba użycia sprawdzonego materiału.

Nasza firma proponuje odlew staliwny z uwzględnieniem wszystkich ogólnie przyjętych przez kraje europejskie norm. Gwarantujemy produkt spełniający najwyższe standardy. Zaawansowany technologicznie park przemysłowy potrafi wytworzyć skomplikowane struktury, a profesjonalna kadra terminowo przygotuje każdy, nawet najtrudniejszy w wykonaniu projekt. Dbamy o to, aby dostarczane przez nas produkty na zamówienie spełniały wszystkie oczekiwania.

Odlew ze staliwa może zostać wykonany zarówno w skali hurtowej, jak i detalicznej. Przyjmujemy zlecenia na wszelkie tego typu projekty. Do wszystkich zadań podchodzimy w sposób kompleksowy, zapewniając doradztwo, usługi projektowe oraz wykonanie włącznie z obróbką mechaniczną. W ten sposób można mieć pewność najlepszego efektu końcowego.

Odlewy mogą być wytworzone z różnego rodzaju staliwa. Zaliczają się do nich staliwa: węglowe, żaroodporne lub żarowytrzymałe, odporne na ścieranie oraz korozję, narzędziowe czy stopowe. Od klienta zależy wybór materiału, ale możemy również pomóc w podjęciu decyzji.

Osoby zainteresowane odlewem staliwnym zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego udzielimy wszystkich dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty. Odpowiemy na zadane pytania i doradzimy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się dla naszych klientów.